Letošnja akcija zbiranja zamaškov je obrodila lep sad. S skupnimi močmi smo v vrtcu Čebelica in v osnovni šoli za otroke in mlade z motnjami v razvoju iz društva Vesele nogice zbrali 149,58 kilogramov odpadnih zamaškov.

Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste sodelovali v akciji.

Iskreno se zahvaljujemo podjetju Dana z Mirne, ki je darovalo kar 86 kilogramov zamaškov za dobrodelno akcijo, ki bi jih sicer porabili za lastno predelavo. Iskrena hvala tudi Baru SanTrope, Zavodu za prestajanje kazni Dob in podjetju Povše metal, ki so se ravno tako odzvali povabilu akciji. Podjetje Povše metal je omenjenemu društvu pomagalo tudi z donacijo, za kar smo jim še posebej hvaležni.

Zamaške bodo prevzeli prostovoljci društva in jih odpeljali v zbirni center podjetja Dinos.

Zamaške pa lahko celo leto oddajate v vrtcu ali v osnovni šoli.

Hvala in na ponovno sodelovanje naslednje leto!

 

Zapisala: Martina Gorenc

Dostopnost