V sredo, 5. 6. 2024, smo imeli v vrtcu Čebelica tradicionalno zaključno prireditev – Vrtec se predstavi.

Letošnja osrednja tema prireditve sta bila Kekec in Mojca. V sklopu teme so se predstavile vse skupine – najmlajši dve preko posnetka, najstarejše štiri pa v živo z različnimi pesmimi, igrami in koreografijami. Ob koncu so se najstarejši otroci, ki v jeseni odhajajo v šolo, od vrtca poslovili s pesmijo Rastemo (Dejan dogaja).

Povsem na koncu pa nas je presenetil župan in podelil Vrtcu Čebelica zahvalo za organizacijo dogodkov v sklopu 17. praznika Občine Šentrupert. Drobna pozornost, ki pove, da je naše delo opaženo in pomembno. Hvala!

Rada bi se zahvalila vsem sodelavkam, ki so pripravile program in sceno ter z otroki vadile in vlagale veliko truda, da smo prireditev uspešno izpeljali.

Velika zahvala in čestitke pa tudi vsem otrokom vrtca, ki so pogumno stopili pred številčno množico in nastopili s svojo točko. Bravo!!!

 

Dostopnost