Čas hitro beži in uloviti se ne pusti. Tudi mi smo se v tem mesecu pogovarjali o času, so dnevih v tednu, mesecih v letu, letnih časih in dejavnostih v dnevu. Prirejali smo dnevne dejavnosti glede na del dneva in ugotovili, da se nam nekatere stvari v dnevu iz dneva v dan ponavljajo. Prebrali smo si nekaj knjig o času.

V tem mesecu smo se odpravili na izlet v Tehnopark Celje, kjer so se otroci spoznali z znanostjo. Igrali so se na snegu in v igralnici. Bili v šolski knjižnici. Otroci so se gibali v večnamenskem prostoru, se navdušili nad družabnimi igrami in uživali v skupinski igrli.

Ogledali smo gledališko predstavo Mojca Pokrajculja ter prebrali pripovedko.

Otroci so se preizkusili tudi v igri z lutkami na palici in gledališki igri.

Praznovali smo 4 rojstne dneve in se pri tem zelo zabavali.

Dostopnost